از میان آب نمای زیبا می گذرم صدای شرشر آب و چهچه پرندگان گوشنواز است، به آرامی قدمی میزنم پارک به زیبایی تمام آرایش شده است، درختان به شکوفه نشسته اند و جوانه های زیبای سبز.سرشاخه های سوزنی کاج را نوازش می کنم.راز و نیازی با مهربانا.باهاش معامله ای می کنم .معامله قشنگی هست.

نارنجی پوشان مهربان و تلاشگر ، به هر کدامشان که می رسم سلامی گرم و خدا قوت و لبخندی مهمانشان می کنم .

تمامی تعطیلات را هر روز صبح چهل و پنج دقیقه راه رفته ام، چه تایم هایی که ولایت هستم و بهار زیبا و پرطراوت اش چه وقتی سر کار هستم. دیشب زلی مهمانمان بود بعد از مدت ها کنار هم جمع شدیم بحث کاهش وزن شد مهندس غش غش می خندد می گوید که چاقی در خانواده ما مثل انرژی هست از بین نمی رود فقط از شخصی به شخص دیگر منتقل می شود.این بشر نمی دانم زبان اش به کی برده از بس شیطنت می کند و حرف های خوشمزه می زند

اداره سوت و کور است، در طبقه ما سه نفریم فقط. بهم سخت می گذره تنهایی .می توانستم مرخصی بگیرم اما برنامه دارم، هدفی قشنگ.با فکر کردن بهش دلم قنج می رود.

کوچکترین عضو فامیل به ایران اومده بودند، قرار جشن تولد یکسالگی اش بود، دو خانواده عمو با هم دلخوری داشتند، وساطت کردم ، با دو طرف صحبت کردم طوری که با کل خانواده آمدند، شوکه شدم، باور نمی کردم تأثیر داشته باشد.به پیشوازشان رفتم و تشکر کردم از حضورشان.آمدن یا نیامدنشان ربطی به من نداشت اما دلم میخواست همه شاد باشد و حضور گرم باشد، مگه سالی چند بار دور هم جمع می شیم، آن هم به دلیل های بیخودی از خودمان دریغ اش کنیم.

دامادشان صدایم کرد و گفت بهار چقدر قشنگ مدیریت کردی

دلم نمیاد کسی رو برنجونم، دیروز شوخی با یکی از دوستان که اینجا رو میخونه کردم، نمی دونستم اینقدر تعصب داره و از دستم ناراحت شد، عذرخواهی می کنم ازشون، امیدوارم به دل نگیرند

بهار معشوقه صبور پاییز است

که قول داده بود:

«هر چقدر دیر و هر چقدر پیر و هر چقدر هم زمین گیر، آخرش که به هم می رسیم»

بیاد سواحل بندر لاور و آب های نیلگون خلیج فارس

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Donal شناگران ایران طراحی سایت | سارین وب انجام کليه امور ساختماني از صفر تا صد ❤ خدا ❤ بیمه پاسارگاد نمایندگی 80140 جابر یوسفی ولنی پوستر ديواري